UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9838083
nr 983 8083
Väggur
2 st, rokokostil, höjd: 60-65 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2015
kl 20:50:05
25/9 09:28:26